• UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NET - O NAS

Po co to robimy, dlaczego powstał UKS „NET”, dlaczego warto uczyć się gry w tenisa w klubie

Tenis ziemny jest dyscypliną bardzo wymagającą i, bądź co bądź, stosunkowo kosztowną. Bo przecież chcąc grać w tenisa nie wystarczą nam odpowiednie buty, ubiór czy sprzęt, który zazwyczaj używają tenisiści . Oprócz tego wszystkiego dużo wygodniej grywa się na korcie z prawdziwego zdarzenia niż na osiedlowym boisku. Każdy początkujący amator tenisa ziemnego, zresztą jakiegokolwiek innego sportu również, powinien przynajmniej w fazie początkowej fascynacji tym sportem, zasięgnąć fachowej rady u instruktora. Wówczas jest duża szansa, że uniknie nerwów, dyskomfortu psychicznego związanego z chęcią szybkiego nauczenia się gry (co w przypadku samouków jest w większości wypadków niewykonalne) i co za tym idzie nie zniechęci się do tego jakże pięknego sportu.

Dlatego współpracując z profesjonalnymi trenerami, refundując częściowo koszty wynajęcia obiektu, zakupu sprzętu, oraz opłacanie licencji, badań lekarskich najlepszych zawodników umożliwiamy dzieciom i młodzieży możliwość uprawiania tego sportu na najwyższym poziomie.

z tenisowym pozdrowieniem

Wojtek Markiewicz

kopiowanie, pobieranie zawartości bez zgody właściciela tej strony internetowej jest ZABRONIONE

loga, znaki towarowe, nazwy handlowe, nazwy produktów są zarejestrowanymi znakami towarowymi i należą do odpowiednich właścicieli

.: Copyright © 2017  UKS "NET"  All rights reserved - projekt, wykonanie i obsługa: www.ProSerwis.net.pl :.